Logo Miejsko - Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej we Wronkach

Ponad 2700 km przejechanych w ramach Taxi dla Seniora!

Ponad 2700 kilometrów przejechali w kwietniu Seniorzy z gminy Wronki, korzystając z usługi TAXI dla Seniora realizowanej w ramach projektu „Wielkopolskie Telecentrum Opieki”.

W ostatnim miesiącu z programu skorzystało blisko 40 seniorów. Dzięki bezpiecznym i komfortowym przejazdom uczestnicy mogli dotrzeć m.in. do lekarzy specjalistów, szpitali, przychodni, aptek, urzędów, banków, na rehabilitację czy zakupy.

Realizacja programu TAXI dla Seniora stanowi ważny element wsparcia osób starszych w codziennym funkcjonowaniu. Dzięki tej inicjatywie nasi Seniorzy mogą zachować większą samodzielność, poczucie bezpieczeństwa oraz łatwiejszy dostęp do usług i instytucji.

Cieszy nas duże zainteresowanie programem oraz fakt, że usługa realnie odpowiada na potrzeby mieszkańców naszej gminy.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności